HAKKIMIZDA

Tmt Kent Bahçe Düzenleme Sanayi, sektörde edindiği 15 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ile spor sahaları, basketbol potaları, futbol kaleleri, voleybol setleri, ahşap oyun grupları, metal oyun grupları, dış mekân fitness aletleri, bağımsız oyun elemanları (tahterevalli, yaylı ürünler, salıncak vb.), ahşap kamelya, metal kamelya, ahşap ve metal pergola, metal ayak ve döküm ayak oturma bankları, ahşap – metal çöp kovaları, çatılı piknik masaları, kauçuk zemin vb. peyzaj alanlarında sıkça tercih edilen ürün ve ürünleri kaliteden ödün vermeden 1.000m2 si kapalı toplam 2500m2 kullanım alanına sahip kendi tesislerinde üreterek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

TMTKENT, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece ürün portföyü ile değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz…